zgoda
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu, logowania, marketingowego i emisji reklam, prowadzenia danych statystycznych, świadczenia usług multimedialnych oraz wsparcia usług społecznościowych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Szczgółowe informacje na temat wykorzystania plików cookie znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wykup 30 dniowy abonament, uzyskaj dostęp do wszystkich filmów i szybko naucz się lektury!
Możesz zapłacić szybkim przelewem online lub za pomocą SMS (2,46 zł brutto).

Zbrodnia i kara - Wstęp


0 min 44 s 3257 razy

„Zbrodnia i Kara” to powieść psychologiczna autorstwa Fiodora Dostojewskiego. Sam autor przez prawie 15 lat zbierał materiały do napisania dzieła. Czytał kroniki policyjne i poszukiwał informacji o wyjątkowych zbrodniarzach. Pierwsza publikacja powieści ukazała się w 1866 roku w czasopiśmie „Russkij Wiestnik”.

Filmy w serwisie Lekturki.pl pozwolą Wam poznać historię kolejnego mordu, który miał być zabójstwem doskonałym. Przybliżą Wam również realia życia biedoty rosyjskiej, a także relacji, jakie zachodziły pomiędzy biednymi a bogatymi. Zapraszamy do zapoznania się z powieścią Dostojewskiego dzięki filmom w serwisie Lekturki.pl.

Z naszymi opracowaniami skutecznie utrwalicie swoją wiedzę.

 

Tytuł: Zbrodnia i Kara
Autor: Fiodor Dostojewski
Epoka: Młoda Polska
Rodzaj: Epika
Gatunek: Powieść psychologiczna
Omówienie: Szkoła ponadgimnazjalna

 Lektury
w Gimnazjum

Lektury
w Szkole ponadgimnazjalnej

Copyright © 2016 Lekturki.pl Wszystkie prawa zastrzeżone